Kursy i szkolenia - Edukacja

BRAIN HACKER - BOOTCAMP IT 2020. Darmowe warsztaty IT w Gdańsku

2020-03-04 12:54:52 | Gdańsk

UWAGA: w związku z zagrożeniem Koronawirusem i postanowieniami polskiego rządu, wydarzenie zostało odwołane. Informacje o nowym terminie będą aktualizowane.

Stowarzyszenie BEST Gdańsk zaprasza na wydarzenie BRAIN HACKER - BOOTCAMP IT realizowane w ramach projektu Best Career Meeting, które odbędzie się na terenie Politechniki Gdańskiej w dniu 14 marca 2020 roku.

BRAIN HACKER 2020 PLAKATInformacje o wydarzeniu

  • Jesteś pasjonatem IT i chcesz rozwijać się w tej dziedzinie?
  • A może zawsze chciałeś nauczyć się programować, ale nie wiesz od czego zacząć?

BOOTCAMP IT to okazja, aby wziąć udział w darmowych warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów programowania z fundacji CODE ME, dowiedzieć się jak wygląda rekrutacja i rynek pracy w IT od firmy Just Join IT oraz nabyć jak i poszerzyć swoją wiedzę w zakresie konteneryzacji przy użyciu narzędzia DOCKER, którą zaprezentuje Konrad Partas Internet System Administrator w zespole DevOps e Commerce LPP oraz student Informatyki na Politechnice Gdańskiej.

BOOTCAMP IT 2020 - Harmonogram

Ramowy Program Wydarzenia (14.03.2020, Politechnika Gdańska)

  • 10.00-14.00 Baby C Sharp - czyli C# dla początkujących (CODE ME)
  • 14.00-15.00 HR Recruitment w IT (JUST JOIN IT)
  • 16.00-18.00 Konteneryzacja dla początkujących - polub się z Dockerem! (KONRAD PARTAS)
Lokalizacja: Wydział Mechaniczny, sala 508, Politechnika Gdańska.

Opis wydarzenia

Naszym celem jest zainteresowanie młodych ludzi rozwojem swoich umiejętności miękkich i twardych przy pomocy pracodawców oraz kół naukowych działających przy Politechnice Gdańskiej. Jest to również świetna okazja dla firm aby dotrzeć do wyselekcjonowanej grupy osób. Przy tym wydarzeniu kierujemy się głównie do wydziałów Politechniki Gdańskiej takich jak: Wydział Elektroniki Telekomunikacji i Informatyki, Wydział Elektrotechniki i Automatyki, Wydział Mechaniczny oraz osób interesujących się programowaniem czy też szeroką i dynamicznie rozwijającą się  dziedziną IT.

Nie zapomnijcie o śledzeniu wydarzenia: https://www.facebook.com/events/s/brain-hacker-bootcamp-it/627207444723616/

Informacje o organizatorach

Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk działa przy Politechnice Gdańskiej od 2003 roku. BEST Gdańsk to grupa lokalna Board of European Students of Technology - międzynarodowej, niedochodowej i apolitycznej organizacji zrzeszającej studentów uczelni technicznych z krajów europejskich. W ramach swojej działalności realizujemy projekty, które mają na celu połączenie ze sobą środowiska akademickiego i gospodarczego. Dzięki temu kreujemy wizerunek europejskiego inżyniera, posiadającego szeroką wiedzą techniczną i znającego rynek pracy.

Aktywnie uczestniczymy w życiu naszej uczelni realizując projekty: Inżynierskie Targi Pracy, konkurs inżynierski EBEC Challenge -European BEST Engineering Competition Challenge, Kursy Naukowe, Forum Organizacji i Kół Akademickich, oraz BEST Career Meeting - cykliczne wydarzenia łączące w sobie warsztaty, prelekcje i wykłady które nie tylko wspierają rozwój studentów, ale też umożliwiają przedsiębiorcom znalezienie wykwalifikowanych pracowników.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: BEST Gdańsk, Darmowe Warsztaty Kursy Szkolenia, Branża IT, Marzec 2020, Politechnika Gdańska
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

"KasaSięZgadza" - dowiedz się, jak zarządzać swoimi finansami!

Wystartował projekt studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, dzięki któremu nauczysz się wiele ciekawych rzeczy na temat przedsiębiorczości.

Polecamy
Zostań specjalistą zarządzania sektorem ochrony zdrowia
Zostań specjalistą zarządzania sektorem ochrony zdrowia

Ostatnia szansa na zgłoszenie do bezpłatnego programu dla menadżerów w sektorze ochrony zdrowia.

Jesienna Szkoła Leszka Balcerowicza
Jesienna Szkoła Leszka Balcerowicza

Chcesz spotkać znanych ekonomistów? A może pragniesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi "TAK!" to nie możesz zrobić nic innego, jak wziąć udział w Jesiennej Szkole Leszka Balcerowicza.

Ostatnio dodane
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.