Targi - Edukacja

Targi pracy IT Future3 powracają w wirtualnej odsłonie!

2021-04-14 14:00:16 | Gdańsk

Największe targi technologiczne w północnej Polsce w tym roku odbędą się online. W dniach 25-26 maja na uczestników Future3 będą czekać aktualne oferty pracy i staży w firmach z branży IT a także prelekcje ekspertów, warsztaty i indywidualne rozmowy z rekruterami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, objęty rejestracją.

Plakat informacyjny IT Future3

Future3 wirtualne targi pracy IT

Future3 to technologiczne targi pracy skierowane do osób, które chcą rozwijać swoją karierę w IT. Znajdą na nich coś dla siebie zarówno studenci stawiający pierwsze kroki w branży, jak i doświadczeni programiści. W poprzedniej stacjonarnej edycji targów, które odbyły się w 2019 roku w Gdańsku wzięło udział ponad 2000 uczestników i 50 wystawców.

Oferty pracy i staży w IT z całej Polski

Na Future3 Online w jednym miejscu znajdziemy aktualne oferty pracy, praktyk i staży w firmach technologicznych z całego kraju. Po zalogowaniu się w systemie targów będzie można stworzyć indywidualny profil, załączyć do niego swoje CV i bezpośrednio aplikować.

1:1 z rekruterem

Jeśli w trakcie przeglądania ofert pojawią się pytania dotyczące danej firmy lub opisu stanowiska będzie również możliwość, by porozmawiać i rozwiać wątpliwości. Organizatorzy Future3 przygotowali narzędzie do rozmów wideo, dzięki któremu w czasie targów umówimy się na indywidualne spotkanie z przedstawicielami firm  i specjalistami HR.

Wirtualne stoiska

Tak jak na klasycznych targach i w wydaniu online nie zabraknie przestrzeni wystawienniczej, na której zaprezentują się pracodawcy. Na stoiskach wystawców i partnerów uczestnicy będą mogli poznać lepiej daną firmę, przejrzeć aktualne oferty pracy, zostawić swoje dane kontaktowe i/lub CV i porozmawiać na chacie z przedstawicielem firmy.

Webinary i prelekcje ekspertów

Future3 to także strefy wiedzy. Na wirtualnej scenie pojawi się kilku doświadczonych ekspertów IT, którzy podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie budowania kariery w branży − zwrócą uwagę, co jest z perspektywy czasu najistotniejsze, jakich błędów unikać, a jakie kompetencje warto wzmacniać. Dzielić się wiedzą będą również wystawcy targów na swoich stoiskach, na których będzie można wziąć udział w e-warsztatach i webinarach, szlifując umiejętności przydatne w pracy w IT.

Organizator wydarzenia − Infoshare

Wydarzenie tworzą organizatorzy Infoshare – największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Infoshare ma na swoim koncie szereg wydarzeń online – od cyklicznych meetupów Tech3camp dedykowanych społeczności IT po 6-dniową konferencję Infoshare 2020 Online.
Partnerami strategicznymi tegorocznej edycji są No Fluff Jobs, popularny job board IT oraz szkoła programowania InfoShare Academy.

Rejestracja

Więcej informacji i formularz rejestracyjny są dostępne na stronie www.future3.pl Szczegółowy program targów pracy pojawi się w maju.

ip

Słowa kluczowe: wirtualne targi pracy IT Future3, targi technologiczne online gdańsk,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Targi pracy IT Future3 powracają w wirtualnej odsłonie! Gdańsk

Future3 Online odbędzie się w dniach 25-26 maja 2021 r.

Targi Pracy NZS 2021
3-dniowe Targi Pracy orgazniowane przez NZS ruszają już 12 kwietnia!

Zobacz, co przygotowało Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego na te szczególne dni.

ATP 2021 - Vademecum uczestnika
Vademecum uczestnika Akademickich Targów Pracy 2021

Specjaliści z Biura Karier PWr przygotowali poradnik, dzięki któremu w pełni wykorzystacie potencjał eventu!

Polecamy
Startups2Students 2019 - relacja z wydarzenia

Zobacz jak wyglądało spotkanie studentów ze startupami!

Zobacz, co moÅźe dać ci udział w w Dniach Kariery®!
Dni Kariery® - zbliżają się targi pracy organizowane przez AIESEC

Zobacz, co może dać ci udział w w Dniach Kariery®!

Polecamy
Ostatnio dodane
Targi pracy IT Future3 powracają w wirtualnej odsłonie! Gdańsk

Future3 Online odbędzie się w dniach 25-26 maja 2021 r.

Targi Pracy NZS 2021
3-dniowe Targi Pracy orgazniowane przez NZS ruszają już 12 kwietnia!

Zobacz, co przygotowało Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego na te szczególne dni.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!