Targi - Edukacja

Dni Kariery na Uniwersytecie Gdańskim
Dni Kariery na Uniwersytecie Gdańskim Gdańsk

Po raz kolejny na Uniwersytecie Gdańskim odbędą się Dni Kariery - targi pracy, staży i praktyk dla studentów i absolwentów. Targi organizuje oddział lokalny AIESEC działający przy Uniwersytecie Gdańskim.

XI Dolnośląski Festiwal Nauki 2008
XI Dolnośląski Festiwal Nauki 2008

Festiwal... Po raz kolejny we Wrocławiu odbędzie się Festiwal Nauki.W tym roku zostało przygotowanych ponad 800 imprez, a organizatorzy spodziewają się większego zainteresowanie niż w zeszłym roku, podczas którego przybyło ok 100 000 osób.

12.Piknik Naukowy - 200 instytucji z 4 kontynentów
12.Piknik Naukowy - 200 instytucji z 4 kontynentów

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik odbywa się od 1997 roku. To największa tego typu impreza w Europie. W tym roku weźmie w niej udział 200 instytucja naukowych z kilkunastu krajów świata.

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS
Festiwal Przedsiębiorczości BOSS

Już po raz piąty Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza studentów ponad pięćdziesięciu polskich uczelni na Festiwal Przedsiębiorczości BOSS, którego Mecenasem jest Bank Zachodni WBK S.A.

Business Works - Akademickie Forum Pracy
Business Works - Akademickie Forum Pracy Gdańsk

Konferencja „Business Works” ma ułatwić pierwszą styczność z rynkiem pracy absolwentom uczelni wyższych, zarówno tym wkraczającym do niego jako pracownicy istniejących już firm, jak i przyszłym młodym przedsiębiorcom.

Targi edukacyjne Akademia 2008
Targi edukacyjne Akademia 2008 Gdańsk

W dniach 10-12 marca 2008 w na Uniwersytecie Gdańskim odbędą się targi informacyjne dla kandydatów na studia. To jedna z największych tego typu imprez na Pomorzu.

Studencie, nie przegap szansy, przyjdź!
Studencie, nie przegap szansy, przyjdź! Sopot

Już 11 marca 2008 roku w holu Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w godzinach 9.00-16.00, odbędą się Dni Kariery 2008 - największe studenckie targi staży, praktyk i pracy organizowane przez międzynarodową organizację studencką AIESEC. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dnikariery.pl

Polecamy
Ostatnio dodane
XXV Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Premiera katalogu targowego w wersji online zaplanowana jest na 12 października 2020 r.

II Targi Służb Mundurowych w Gdyni - informacje o wydarzeniu Gdynia

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego zaprasza na ciekawe targi!