Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Konkurs KAROLE 2014

Kiedy2014-05-09 godzina 18:00
Do kiedy2014-05-09
GdzieDwór Artusa w Gdańsku
Gdańsk
Konkurs KAROLE 2014


Od października 2013 trwa praca nad XXII edycją konkursu KAROLE. Co roku autorzy najlepszych prac projektowych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zostają wyróżnieni na forum pracowników Wydziału, Politechniki oraz Partnerów biznesowych i medialnych konkursu.

Co roku studenci nominowani do KAROLI udowadniają, że na Politechnice Gdańskiej najważniejsze w kształtowaniu przyszłych absolwentów są: umiejętności praktyczne, kreatywność oraz innowacyjne myślenie. Najlepsi z najlepszych otrzymają tradycyjne statuetki- piramidki oraz liczne nagrody.

Konkurs powstał w 1993 roku, jego nazwa została przyjęta od imienia prof. Karola Adamieckiego (1866 - 1933), współtwórcy naukowych podstaw organizacji i zarządzania. Pomysłodawcami konkursu są dr inż. hab. Marek Wirkus, dr inż. Jerzy Koszałka oraz mgr inż. Władysław Stachowski, a od kilku lat organizacją przedsięwzięcia zajmuje się Międzywydziałowe Koło Naukowe Project Management.

Gala konkursowa odbędzie się 9 maja o godzinie 18:00 w Dworze Artusa, w Gdańsku. Prace nominowane są w sześciu kategoriach:
- Zarządzanie produkcją
- Zarządzanie przedsięwzięciami z wykorzystaniem MS Project
- Innowacje produktowe
- Biznesplan
- Badania marketingowe
- Projekty informatyczne

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Konkursu www.karole.pl

ip

Studia

w Trójmieście w innych miastach
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama