Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Prawo pracy - atypowe formy zatrudnienia

Kiedy2015-03-05 godzina 11:00
Do kiedy2015-03-05
GdzieWydział Prawa i Administracji UG
Gdańsk
Prawo pracy - atypowe formy zatrudnienia

 

Dnia 5 marca 2015 roku o godz. 11:00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego odbędzie się panel dyskusyjny „Prawo Pracy – Atypowe Formy Zatrudnienia”, organizowany przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Gdańsk, w ramach cyklu propagującego wiedzę o prawach człowieka.

W tegorocznej edycji organizatorzy pragną poruszyć zagadnienia związane z prawem pracy, a ściślej z formami zatrudnienia odbiegającymi w swej istocie od tradycyjnej podstawy stosunku pracy, opartej na umowie o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin, gdzie miejscem wykonywania pracy jest siedziba pracodawcy.

Wiodącą tematyką tegorocznego panelu stanowić więc będą aspekty związane z zatrudnieniem, które znamionują niestandardowe warunki pracy z uwagi na miejsce świadczenia pracy bądź sposób jej wykonywania, elastyczność czasu pracy, a także zmniejszony jej wymiar. Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę na nowe regulacje w tym zakresie, wchodzące w życie z początkiem 2015, a także 2016 roku.

Aby wziąć udział w panelu dyskusyjnym, należy uprzednio wysłać e-maila wraz ze swoim imieniem, nazwiskiem, kierunkiem i rokiem studiów na adres: ppcz@gdansk.elsa.org.pl. W razie jakichkolwiek pytań organizatorzy udzielą wszelkich odpowiedzi pod wyżej wymienionym adresem e-mailowym.

 

Studia

w Trójmieście w innych miastach
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama