Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Profesor Burton Lee na Politechnice Gdańskiej

Kiedy2010-11-04 godzina 16:00
Do kiedy2010-11-04
GdziePolitechnika Gdańska
ul. Narutowicza 11/12
Gdańsk
Profesor Burton Lee na Politechnice Gdańskiej
Chcesz dowiedzieć się jak rozwija się przedsiębiorczość akademicka w Stanach? Jak wygląda współpraca z   NASA i największymi firmami z Doliny Krzemowej?

Profesor Burton Lee – naukowiec, menedżer, ekspert. Wykładowca Uniwersytetu Stanford z dużym doświadczeniem menedżerskim już 4 listopada odwiedzi Politechnikę Gdańską, aby podzielić się swoim doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami i studentami planującymi założyć własną firmę.

Współpracownik między innymi takich firm jak: Hewlett Packard, General Electric czy DaimlerChrysler. Dodatkowo doradca instytucji rządowych: Stanów Zjednoczonych, Japonii, Irlandii, Meksyku czy Jamajki. Wykładowca największych uczelni na świecie: Massachusetts Institute of Technology, Stanford University, uczelni we Francji czy Hiszpanii. Ekspert w zakresie private equity, Venture capital – współpracował m.in. z instytucjami z Wall Street oraz Europejską Siecią Aniołów Biznesu (EBAN). Posiada doświadczenie w zakresie innowacyjnych technologii, od wielu lat współpracuje z NASA wspólnie realizując wiele projektów.

Jest to niepowtarzalna okazja do spotkania się z Profesorem Lee i porozmawiania o możliwościach zamienienia innowacyjnych pomysłów w biznes.

ip

Studia

w Trójmieście w innych miastach
Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama