Targi
Targi Akademia 2019

Targi Akademia 2019

  • 2019-03-19, do 2019-03-20
  • Teren Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 6, Gdańsk

Opis

Zwiedzanie laboratoriów i pracowni, rozmowy z nauczycielami akademickimi i studentami, warsztaty, wykłady i pokazy doświadczeń – to oferta największych w regionie pomorskim targów edukacyjnych Akademia 2019. Jest to także najlepsza okazja dla przyszłych studentów, przed podjęciem decyzji o wyborze uczelni i kierunku studiów, by zdobyć informacje z pewnego źródła. W przyjaznej atmosferze i w otoczeniu zielonych terenów Uniwersytetu Gdańskiego uczniowie będą mogli się poczuć jak przyszli studenci.

Czas i miejsce: 19-20 marca 2019 (wtorek, środa) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 6, na terenie Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku Oliwie.

Stoiska targowe dla zwiedzających będą czynne w godzinach 9.00-14.00. Wstęp na targi jest wolny. Szczegółowe informacje na stronie: www.targiakademia.pl

Targi Akademia organizowane od ponad dwudziestu lat na Uniwersytecie Gdańskim to największa i najstarsza edukacyjna impreza targowa na Pomorzu. Kierowana jest przede wszystkim do uczniów, którzy podejmują decyzje  związane z wyborem dalszej ścieżki kształcenia – kierunku studiów i uczelni – a także do nauczycieli  i wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną szkół wyższych z całej Polski.

W ramach Targów Akademia 2019 odbędą się Dni Otwarte Uniwersytetu Gdańskiego. To znakomita okazja, aby zwiedzić Kampus UG, który jest jednym z najnowocześniejszych Polsce W przyjaznej atmosferze i w otoczeniu zielonych terenów uczniowie będą mogli poczuć się jak przyszli studenci. Będzie można odwiedzić wszystkie wydziały Uczelni, wejść do najciekawszych pracowni, podejrzeć, co i jak mierzą, ważą i obserwują naukowcy, jak pracują studenci. Odbędą się warsztaty, otwarte wykłady, pokazy doświadczeń, zwiedzanie laboratoriów, pracowni, auli, sal dydaktycznych, a także wyjątkowych muzeów i wystaw.

Ostatnio dodane
Senat poparł utworzenie Funduszu Polskiej Nauki

Fundusz Polskiej Nauki - nowy mechanizm finansowania badań naukowych został przyjęty przez Senat.

Pierwszy etap konkursu zakończył się 16 marca 2019 roku.
Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2019 - ogłoszenie wyników! Gdynia

Pierwszy etap konkursu zakończył się 16 marca 2019 roku.