Wykłady otwarte
Forum NZS: Młodzi na rynku pracy

Forum NZS: Młodzi na rynku pracy

  • 2014-10-17, , godzina 17:00
  • Audytorium B Wydziału Prawa i Administracji UG, Gdańsk

Opis

30% - tyle osób do 25. roku życia pozostaje bez pracy. Zadają sobie pytania: Co robię źle? Jak zdobyć i utrzymać dobrze płatną pracę?

Na te pytania, jak i wiele innych postarają się odpowiedzieć Przemysław Wipler (prezes Stowarzyszenia Republikanie) oraz Piotr Ikonowicz (prezes Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej), którzy będą gościć na Uniwersytecie Gdańskim w ramach nowego projektu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Uniwersytetu Gdańskiego "Forum NZS".

Spotkanie odbędzie się 17 października o godz. 17.00 w Audytorium B Wydziału Prawa i Administracji. Podczas dyskusji zostaną omówione kluczowe problemy młodych ludzi w kwestii zdobywania i utrzymywania dobrze płatnej pracy. Poruszone też zostaną tematy m.in. bezpłatnych staży, a także form zatrudnienia młodych pracowników. W drugiej części debaty będzie także możliwość zadawania pytań naszym gościom. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w trakcie wydarzenia!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego to organizacja pożytku publicznego czerpiąca ideały z wolnościowych dążeń stowarzyszenia z lat 80. Zainicjowanie projektu „Forum NZS” ma na celu wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. W ramach projektu organizowane będą cykliczne debaty i spotkania z udziałem polityków, naukowców, dziennikarzy oraz innych osób z życia publicznego. Poruszymy tematy bliskie młodym ludziom, a w szczególności studentom.

Chciałbyś włączyć się w organizację projektu lub zaproponować temat debaty? Napisz na forum@nzsug.pl!

ip

Ostatnio dodane
Zobacz najnowsze teksty w Biuletynie Informacyjnym StudentÃłw AGH!
Czasopismo BIS AGH - zobacz e-wydanie numeru 03/2019!

Zobacz najnowsze teksty w Biuletynie Informacyjnym Studentów AGH!

Zobacz, na czym polega konkurs Akademia Analiz 2019!
Akademia Analiz 2019 - zarejestruj swój zespół do 24 marca!

Zobacz, na czym polega konkurs Akademia Analiz 2019!