Salon LA VISAGE

Salon LA VISAGE ul. Świętojańska 92/94/3
Gdynia
tel.: +48586242581
http://www.salonlavisage.pl

Salon LA VISAGE oprócz szerokiego wachlarza usług dyplomowanej manicurzystki i pedicurzystki, proponuje poddać włosy w opiekę wspaniałym fryzjerkom lub skorzystać z możliwości wykonania makijażu permanentnego. Salon LA VISAGE łączy wszystko, co potrzebne jest, aby zadbać o wygląd i samopoczucie swoich Klientów. Dbamy o higienę i czystość w miejscu pracy stosując materiały jednorazowego użytku, sterylizację narzędzi i środki dezynfekujące. Pracujemy na renomowanych kosmetykach firm specjalizujących się w preparatach do pielęgnacji włosów i paznokci. Staramy się, by każdy z odwiedzających nas Gości znalazł tu coś dla siebie, dlatego mamy bardzo szeroką ofertę również pod względem możliwości cenowych. Dla zmotoryzowanych dostępnych jest kilka bezpłatnych miejsc przy ulicy Świętojańskiej lub od strony drzwi wejściowych do budynku (wjazd od ulicy Władysława IV).
Dodaj imprezę Jeśli jesteś właścicielem lokalu gdzie organizowana jest zabawa Sylwestrowa, zapraszamy do zapoznania się z możliwością prezentacji Państwa imprezy w naszym portalu.

Jesteśmy jednym z największych serwisów sylwestrowych w polskim internecie notującym kilkaset tysięcy odsłon przed tą wyjątkową imprezą.
Dodaj ofertę
tel. 602 180 580 reklama@dlastudenta.pl
FB dlaMaturzysty.pl reklama