Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Kup bilety na Koncert sylwestrowy. Bilety do kupienia online na następujące dni:

Bilety dostarcza:

Opis spektaklu

Wspaniała atmosfera naszych sylwestrowych spotkań z Państwem sprawia, że z ogromną przyjemnością tradycyjnie już, prezentujemy Wam nasz Koncert Sylwestrowy - w karnawale - na Bis!
 
Zapraszamy w niepowtarzalną muzyczną podróż. Pierwsza część wieczoru to uroczysta gala musicalowa, podczas której zaprezentujemy najsłynniejsze przeboje z najpopularniejszych musicali. Cześć druga to niespodzianka – jak co roku postaramy się Państwa zaskoczyć konwencją, humorem i repertuarem. Uchylając rąbka tajemnicy – będzie można usłyszeć niezapomniane polskie hity lat 70-tych, 80-tych i 90-tych w nowych aranżacjach. Wieczory koncertowe będą doskonałą okazją, abyśmy złożyli sobie życzenia noworoczne – zapraszamy na wspólną lampkę szampana!

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Koncert sylwestrowy (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia). Sprawdź seanse.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Koncert sylwestrowy (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Koncert sylwestrowy (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Koncert sylwestrowy (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Koncert sylwestrowy (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).
  • porażka [0]
    papago
    2012-01-03 21:37:00
    Gdybym spóźnił ze 20 minut to oceniłbym koncert na taki sobie... nie spóźniłem się - był poniżej średniej. Humor i scenki teatralne na wstępie tak tandetne, że wstydziłem się za reżysera i scenarzystę. Gdy zaczęli śpiewać i tańczyć było lepiej...ale aż tak lepiej by pochwalić...moim zdaniem NIE WARTO! Choć życzę załodze teatru w nowym roku jak najlepiej...
Ostatnio czytane
Jacek Braciak i Cezary Żak w spektaklu "Złodziej" [FOTO]
Jacek Braciak i Cezary Żak w spektaklu "Złodziej" [FOTO]

Zobacz zdjęcia ze spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie!

Brak zdjęcia
„Kroniki – obyczaj lamentacyjny”

Już 12 i 13 stycznia w Teatrze Pieśń Kozła będziecie mogli ponownie obejrzeć „Kroniki – obyczaj lamentacyjny” w reżyserii Grzegorza Brala.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi
Konkurs Ziaja