Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl O czułości - piosenki Kurta Tucholsky (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na O czułości - piosenki Kurta Tucholsky.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu O czułości - piosenki Kurta Tucholsky (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu O czułości - piosenki Kurta Tucholsky (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu O czułości - piosenki Kurta Tucholsky (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem O czułości - piosenki Kurta Tucholsky (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu O czułości - piosenki Kurta Tucholsky (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).
Ostatnio czytane
Scena Teatralna Alternatora: Odys płaczący
Scena Teatralna Alternatora: Odys płaczący Gdańsk

Dramat przedstawia powrót Odysa do jego pałacu na Itace, gdzie wyczekuje go Penelopa, jego żona.

Atrakcje festiwalu Wybrzeże Sztuki
Atrakcje festiwalu Wybrzeże Sztuki Gdańsk

Wybrzeże Sztuki to multidycyplinarny festiwal letni z wiodącym nurtem teatralnym. I edycja festiwalu odbędzie się w Gdańsku w dniach od 11 do 18 lipca.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi