Teatr
Eliminacje do projektu "Traffic"

Eliminacje do projektu "Traffic"

  • 2008-07-07
  • Teatr Wybrzeże Duża Scena, Gdańsk

Opis

Przypominam, że eliminacje do projektu Traffic odbędą się 7 lipca o godzinie 16.00 w gmachu Teatru Wybrzeże odbędą się eliminacje do projektu Traffic. Zaproszone są wszyscy zainteresowani ruchem, tańcem i teatrem tańca.

Edukacyjno-teatralny projekt Traffic ma na celu utworzenie platformy pracy twórczej dla ludzi z różnych środowisk i w różnym wieku, których łączy zainteresowanie sztuką. Do projektu zaproszono czterech choreografów, którzy pracować będą z grupą amatorów wyłonionych podczas eliminacji. Praca warsztatowa będzie dotyczyć podstawowych zadań scenicznych i performerskich z naciskiem na takie aspekty jak: świadomość ciała, obecność sceniczna, praca z przestrzenią, zadania improwizacyjne. Prowadzący przewidują prezentacje stworzonego materiału na koniec procesu pracy.

Ponadto, w ramach projektu, każdego dnia odbywać się będzie otwarta rozgrzewka teatralna. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na plac  przed teatrem o godzinie 10.00. Wstęp wolny.

14-17 lipca, poniedziałek - czwartek
godz. 10.00-11.00 - otwarta rozgrzewka teatralna, plac przed Teatrem,
godz. 11.00 -14.00 - zajęcia w grupach warsztatowych (grupy wyłonione w eliminacjach).Udział w projekcie jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie www.wybrzezesztuki.plOstatnio dodane
PociÄ…g do miasta 2018
"Stacja Niepodległa" tematem 4. edycji festiwalu Pociąg do miasta Gdynia

Zobaczymy 13 spektakli w ciągu siedmiu dni.

Brave Kids 2018 - finał
Odważne dzieci w finałowym spektaklu Brave Kids 2018 [FOTO]

Zobacz, jak wyglądały gruzińskie tańce, popisy akrobatyczne i cyrkowe we Wrocławiu.

Kupony i kody rabatowe