Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
27. Finał WOŚP 2019 w Sopocie - program

27. Finał WOŚP 2019 w Sopocie - program

  • 2019-01-13
  • Sopot

Opis

XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019 - program w Sopocie

Młodzieżowy Dom Kultury SOPOT wraz z Miastem Sopot serdecznie zapraszają na 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia 2019 roku w Scena Sopot

O godzinie

10:00 na sopockiej plaży rozpoczną się przejażdżki czołgiem, wozami wojskowymi, będzie można skosztować wojskowej grochówki. Sopockie WOPR przygotowało pokazy pierwszej pomocy i wiele innych ciekawych atrakcji.

O godzinie

12:00 w Klubie Muzycznym SCENA (przy plaży) odbędą się koncerty i pokazy artystyczne.
Wystąpią dzieci i młodzież z Młodzieżowy Dom Kultury SOPOT, młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 8 Sopot, FLAMENCO LA PALOMA, Młodzieżowa Orkiestra Dęta, po godzinie

15:00 rozpoczną się koncerty TKM Sopot, KRUKI, SaiN oraz szykują się niespodzianki. Będą także licytacje gadżetów WOŚP i innych. Będą stoiska z książkami Biblioteka Sopocka, gadżety z Muzeum Sopotu, stoiska kosmetyczne z Oceanic i Ziaja. Trefl Sopot także gra z nami na niedzielnym meczu pojawią się wolontariusze z naszego sztabu 2296.
Oczywiście zaprzyjaźniona Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych z Gdańska zmierzy ciśnienie, wykona pomiar BMI oraz inne. Fundacja DKMS także będzie z nami. Sztuczka Bistro przygotowała dla wolontariuszy sztabu 2296 niespodziankę :)

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2019 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Sopocie?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry w Sopocie.

Gramy z Wami kolejny rok!

Ostatnio dodane
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.