Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
31. Finał WOŚP 2023 w Gdyni - program

31. Finał WOŚP 2023 w Gdyni - program

  • 2023-01-29
  • Gdynia

Opis

XXXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 - program w Gdyni - online

31. Finał WOŚP w Gdyni

Największym sztabem gdyńskim i jednocześnie jeden z większych w Polsce jest Gdynia dla Orkiestry, mieszczący się w budynku YMCA (ul. Żeromskiego 26), w ramach którego kwestować będą m.in. Robert Biedroń, Sławomir Rybicki czy Henryka Krzywonos-Strycharska. Zbiórki odbędą się w formach stacjonarnych, jak i online przez e-skarbonki oraz licytacje. Wśród aukcji znajduje się np. rejs żaglowcem STS "Pogoria" i akordeon Weltmeister.

Działał będzie także sztab przy Teatrze Miejskim w Gdyni (ul. Bema 26). Odbędzie się tam loteria orkiestrowa, a także będzie można zobaczyć pojazdy służb ratowniczych oraz przyjrzeć się pracy psów policyjnych. W tym miejscu wystąpią artyści z Młodzieżowego Domu Kultury, którzy zaprezentują "Impresje zimowe". O godzinie 18:00 będzie można wziąć udział w licytacji prowadzonej przez prezydenta Gdyni. Do zdobycia jest m.in. karnet na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Do sztabu teatralnego dołączyły także galerie handlowe Klif i Batory. 29 stycznia od godz. 12:00 do 20:00 w Batorym odbędą się występy muzyczne na żywo, a w Klifie zaplanowano konkursy z nagrodami.

To nie koniec grania w Gdyni!

Na tym nie kończy się program wydarzeń w Gdyni! Działania związane z WOŚP-em 2023 zaplanował także Sztab Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Gdyni i stowarzyszenia In gremio. Wspólne działanie będzie miało miejsce w Centrum Riviera przez dwa dni - sobotę i niedzielę. Wolontariusze będą kwestować i od godziny 10:00 zachęcać do zabawy w strefach: dla dzieci, nowoczesnych technologii, służb medycznych i szachów.

Zagra także Sztab Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 (ul. Wiczlińskiej 50A), gdzie 29 stycznia od 10:00 do 15:00 będą miały miejsce licytacje, kiermasz, a także będzie można skorzystać z trzech escape roomów, strefy poszerzonej rzeczywistości i programowania.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2023 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Gdyni?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry w Gdyni.

Gramy z Wami kolejny rok!

Polecamy
Ostatnio dodane
wolontariusze WOŚP 2023
Wolontariusze WOŚP na zdjęciach z 31. Finału! Tak zbierali rekordową sumę [FOTO]

Zobaczcie, jak w tym roku wyglądali wolontariusze WOŚP!

Jerzy Owsiak WOŚP 2023
Podsumowanie 31. Finału WOŚP. Jerzy Owsiak podał zebraną kwotę

Czy kwota zbiórki jest większa niż rok temu?

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).