logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Trójmiasto

Jesteś tutaj:
 
Logo

Tiger Gym

Branże: Kluby fitnessO firmie

Siłownia - Kardio
Siłownia klubu Tiger Gym obejmuje ponad 30 stanowisk ze sprzętem renomowanej marki Techno Gym. Oprócz maszyn wzmacniających duże grupy mięśniowe skorzystać można ze stanowisk kardio: stacjonarnych rowerów, bieżni i maszyn eliptycznych.

Każdy Klient rozpoczynający ćwiczenia w klubie Tiger Gym otrzymuje indywidualny program ćwiczeń, zaprojektowany przez doświadczonych specjalistów w zależności od jego wymagań, potrzeb i możliwości.

Spin
Dynamiczna forma treningu grupowego na specjalistycznym rowerze stacjonarnym. Godzina zajęć pozwala spalić do 800 kalorii.

Easy Spin
Najłatwiejsza forma spinu, przeznaczona dla początkujących i starszych.

Spin Up
Spin na dzień dobry, zajęcia o średniej intensywności, pomagające organizmowi obudzić się i nabrać energii.

Spin&Shape
30 minut jazdy na rowerze i 30 minut ćwiczeń wzmacniających brzuch i ramiona, wykonywanych na matach.

Night Spin
Wieczorne zajęcia spinningu o średniej intensywności przeznaczone dla średniozaawansowanych i zaawansowanych

Masaż klasyczny
Klasyczny masaż służy rozluźnieniu mięśni całego ciała. Odpowiednio wykonany, poprawia krążenie oraz ujędrnia skórę. Doskonale odpręża i relaksuje.

Masaż odchudzająco-ujędrniający
Wykonywany przy użyciu specjalnych chwytów, masaż ten doskonale wpływa na stan skóry. Szczególnie skuteczny z preparatami antycellulitisowymi i ujędrniającymi.

Masaż gorącymi kamieniami
Najstarsza forma masażu, pochodząca z Dalekiego Wschodu. Masaż ten wykonywany jest za pomocą kamieni pochodzenia wulkanicznego, które odpowiednio magazynują energię podczas nagrzewania, a następnie oddają ją w głąb ciała. Pozwalają tym samym dotrzeć do mięśni wokół kręgosłupa, do których dostęp przy klasycznym masażu jest utrudniony. Tę formę masażu można stosować leczniczo przy chorobach nerek, rwie kulszowej i przeziębieniach.

Refleksoterapia stóp
Podczas tej formy masażu ze stóp "odczytywana" jest "mapa" narządów wewnętrznych - każdemu z nich odpowiada określony punkt na stopie. W ten sposób, masując stopy, można przeciwdziałać bólowi we wnętrzu ciała.

Zabiegi na bazie alg morskich
Zabieg wyszczuplający, modelujący sylwetkę i antycellulitowy.
Zabieg modelujący sylwetkę, redukujący obwody ciała.
Zabieg ujędrniający i antycellulitowy.
Zabieg ujędrniający biust.

Zabiegi gorzką czekoladą
Od dawna wiemy, że masło kakaowe zmiękcza i regeneruje skórę. Obecnie w tym samym celu wykorzystujemy także wyciąg z kakaowca, który wykazuje duże właściwości nawilżające, przeciwutleniające, rewitalizujące, tonizujące, a nawet wyszczuplające. Zabieg ten to aromatyczne, zmysłowe doświadczenie, działające nie tylko wygładzająco i odżywczo, ale także chroniące naszą skórę przed fotostarzeniem się.
Zobacz również:

Informator miejski

w Trójmieściew innych miastach

 
 
 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama