logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Trójmiasto

Jesteś tutaj:
 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w siedzibą w Poznaniu Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku
Opinie (6)

Średnia ocena 3.4/5
 
 
 
 
 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię
 • ściemaOcena 1/5
   
   
   
   
   

  uczelnia się chwali czymś, czego nie gwarantuje, m. in. najniższym czesnym. Jedna wielka ściema, prócz czesnego ciągną kasę za wszystko i to powoduje, że studiowanie na wsb to finansowa studnia bez dna

  mloda, 2016-07-21, 10:51:22
 • najgorsza uczelnia ever!!!Ocena 1/5
   
   
   
   
   

  stanowczo odradzam!!! Czytajcie umowę przed podpisaniem!!! Masa ukrytych kosztów, płaci się dosłownie za każde zaświadczenie. No i do tego obozy sportowe, dyplomy, absolutorium, czasem jeszcze są płatne wyjścia na zajęcia terenowe!!! Jedna wielka ściema. Kadra pochodzi chyba z łapanki, niektórzy nauczyciele akademiccy NAWET TYTUŁU MAGISTRA NIE POSIADAJĄ!!!

  Migotka, 2016-07-21, 10:49:26
 • fajowoOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Właśnie sie obroniłem, pozno ale zawsze. Polecam wyższa szkołe bezpieczenstwa ze względu na dobrze dopasowane przedmioty i znaczną ilość praktyk. Nie ma aż tyle zbędnej teorii i da się z tego coś wynieść. Zależy kto gdzie chce iść potem. Moim zdaniem to dobra Uczelnia w kontekście nauk o bezpieczeństwie.

  klich, 2016-04-27, 21:24:04
 • KadraOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Przede wszystkim zarąbista kadra, organizacyjnie przeciętnie, ale zmienia sie na lepsze. Kolejny plus to fajne specjalnosci i ich wybór.

  Oligarcha, 2014-06-15, 02:02:22
 • Ciekawa propozycjaOcena 5/5
   
   
   
   
   

  Interesujące zajęcia, całkiem ok. administracja i, co najważniejsze, realna możliwość znalezienia pracy po ukończeniu.

  absolwent, 2013-10-02, 16:37:48
 • ściema

  taa szkoła nie jest nic warta. zajęcia odbywają sie w szkole podstawowej jakieś tam. dorośli ludzie siedzą w małych krzesełkach. kadra w większości jest zasilana przez asmionistrascję szkoły. rektor jest taki dziwny że nagminnie robi tak, że nawet panie z dziekanatu są dydaktykami!!!!!!!! do chore

  anita, 2010-03-08, 09:31:36


Informator miejski

w Trójmieściew innych miastach

 
 
 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama