Koncert
Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

  • 2022-10-28, , godzina 20:00
  • B90 Klub, Gdańsk

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 18.

fot. Marta Kulesza

Wystąpili

Opis

Tytuł jesiennej trasy sam w sobie wiele już zdradza. Rzeczywiście będzie to pożegnanie z projektem „Wojny i noce”, ale nie tylko… Wpadajcie do klubu B90, ponieważ będzie to ostatnia okazja, by zobaczyć koncertującą Darię Zawiałow z zespołem przed dłuższą przerwą. Trasa „Metropolis… wojen nie będzie” to pożegnanie artystki ze sceną, graniem na żywo i fanami na blisko rok!

 

O artystce: 

Daria od kilku dobrych lat nie zwalniała tempa - tworzy, nagrywa, koncertuje, bierze udział w projektach specjalnych. Czas zaciągnąć hamulec! Zatrzymać się, naładować baterie, inspirować się i zbierać pomysły na nowy materiał. A skoro nie będziemy widzieć się dłużej, to wypadałoby pożegnać się nie tylko materiałem z ostatniego albumu. Dlatego też w repertuarze koncertowym fani znajdą piosenki z dwóch poprzednich płyt, czyli z „A Kysz!” i „Helsinki”. Przekrojowo ujęta setlista będzie miała wspólny mianownik w postaci nowych aranżacji. Daria z producentem Michałem Kushem planują ukazać mroczną stronę swoich piosenek, więc czeka nas zupełnie nowa odsłona repertuaru. Pojawią się też utwory spoza repertuaru Darii, covery i jedna zupełnie świeża produkcja.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!