Koncert
Gdańsk LOTOS Siesta Festival: Noce Fado Diana Vilarinho

Gdańsk LOTOS Siesta Festival: Noce Fado Diana Vilarinho

  • 2022-09-08, , godzina 22:00
  • 320 zł (Gdańsk LOTOS Siesta Festival: Noce Fado Diana Vilarinho)
  • Piwnica Rajców, Gdańsk

Bilety

Opis

Zapraszamy na Noce Fado z Dianą Vilarinho w ramach Gdańsk LOTOS Siesta Festival 2022! Gdańsk LOTOS Siesta Festival bilety na koncerty Noce Fado Diana Vilarinho już w sprzedaży!

Diana Vilarinho

Przedstawiamy zatem młodą artystkę fado z Lizbony, Dianę Vilarinho. Młodą - ale jak to bywa w tym środowisku - już ze znacznym doświadczeniem, zaczęła bowiem śpiewać w tawernach stolicy mając dziewięć lat. Tak i tylko tak zdobywa się mistrzowskie szlify w świecie wyznawców sztuki saudade. Piętnastoletnia zo

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Gdańsk LOTOS Siesta Festival: Noce Fado Diana Vilarinho"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Gdańsk, koncerty Gdańsk na dziś, koncerty Gdańsk jutro, koncerty Gdańsk w tym tygodniu, koncerty Gdańsk na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Emma Ruth Rundle zaprasza trzy akustyczne koncerty w Polsce [WIDEO]

Amerykańska artystka promuje obecnie swój najnowszy solowy album "EG2: Dowsing Voice"

dj khaled
DJ Khaled powraca z nowym singlem "Staying Alive" [WIDEO]

26 sierpnia premiera nowego albumu artysty.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!