Koncert
Kabaret Neo-Nówka

Kabaret Neo-Nówka

  • 2020-06-27, , godzina 20:00
  • 75 zł (Kabaret Neo-nówka Żywot Mariana)
  • Tarasy przy Parku Wodnym Sopot, Sopot

Opis

Zapraszamy na show Kabaretu Neo-Nówka! Kabaret Neo-Nówka bilety już w sprzedaży!

Kabaret Neo-Nówka Żywot Mariana

,,Żywot Mariana" to najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie widowiska ,,Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. To kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po koniec jego życia.

 

Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie. Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest ,,Żywot Mariana".

 

W programie są też autorskie piosenki i oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu Żarówki. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu!

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to wizualizacje multimedialne, oprawa muzyczna na najwyższym poziomie i nowe skecze, w których pojawią się tak kultowe postacie, jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków

 

Neo-Nówka na swoje święto wybrała rodzinny Wrocław. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to koncert, który zaskoczy widza nie tylko formą tekstową ale również rozmachem przedsięwzięcia od strony wizualnej.

 

Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście ,,neonówkowym" stylu czyli bez sztampy, z luzem i dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. 

Kabaret Neo-Nówka 2020  

Program jest ekscytujący, zabawny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.  Sprawdź dostępne bilety na kabarety.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kabaret Neo-Nówka "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Sopot, koncerty Sopot na dziś, koncerty Sopot jutro, koncerty Sopot w tym tygodniu, koncerty Sopot na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Bon Jovi 2020
Bon Jovi opublikował piosenkę "American Reckoning" [WIDEO]

To kolejna zapowiedź nadchodzącego albumu grupy pt. "Bon Jovi 2020".

poland rock domowka
Pol'and'Rock Online zamyka line-up

Jurek Owsiak ogłosił dwie ostatnie kapele, które zagrają na Najpiękniejszej Domówce Świata.