Koncert
Myslovitz zagrali w Gdańsku

Myslovitz zagrali w Gdańsku

  • 2022-03-18, , godzina 20:00
  • 110 zł (Koncert zespołu Myslovitz)
  • Stary Maneż, Gdańsk

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 38.

fot. Bartosz Mrugała

Wystąpili

Opis

Idzie nowe! Nie chcemy Was zbyt długo trzymać w niepewności, więc już dzisiaj możemy zdradzić, że na początku 2022 roku odbędzie się premiera singla z najnowszej płyty zespołu. To nie wszystko! 18 marca zapraszamy Was na koncert, gdzie posłuchacie zarówno klasycznych hitów zespołu, jak i nowości. Będzie się działo!

Już dzisiaj odpalamy sprzedaż biletów i czekamy na Was w Starym Maneżu!
 
MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów rockowych polskiej muzyki rozrywkowej ostatnich 30 lat.
Ma on na swoim koncie 10 płyt, które rozeszły się w ponad pół milionie egzemplarzy. Wielkie przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich rozgłośniach radiowych.
 
ip
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!