zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

O nasAustralia Study - jesteśmy australijską agencją edukacyjną. Od 20 lat zajmujemy się organizacją wyjazdów do AUSTRALII na kursy angielskiego, kursy zawodowe oraz studia wyższe w ramach  programu „Study & Work in Australia" a także pomagamy w organizacji wyjazdu w ramach wizy Work & Holiday.

Marzysz o wyjeździe do Australii, chcesz wzbogacić swoje kwalifikacje, sprawdzić swój angielski w praktyce i zdobyć międzynarodowe doświadczenie? Zgłoś się do nas!

Będziemy przewodnikiem w Twojej podróży po antypodach. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności oraz wesprzemy Cię na miejscu w Australii. Doradzimy w wyborze uczelni i kursu dopasowanych do Twoich marzeń i planów. Przeprowadzimy proces wizowy. Bezpłatnie odbierzemy Cię z lotniska, zapewnimy zakwaterowanie oraz pomożemy w znalezieniu pracy. Przez cały pobyt będziesz pod opieką naszego polskojęzycznego biura w Sydney, Adelaide lub Melbourne. Będziemy zawsze dla Ciebie!

Pamiętaj! Nasza pomoc jest całkowicie BEZPŁATNA. Przyjdź i dowiedz się wszystkiego w naszym biurze w Gdańsku lub skontaktuj się z nami online.

Bądź na bieżąco!
Strona internetowa: www.australiastudy.pl
Facebook: facebook.com/australiastudy.polska
Instagram: @australiastudy.polska

KONTAKT :
magda@australiastudy.pl
adrianna@australiastudy.net.auFB dlaMaturzysty.pl reklama