Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja

Mariacka

Trójmiasto

Adres:ul. Mariacka 21 /22 Miasto:Gdańsk Tel:+48583019960

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Asia
2008-06-04
Student z Wawki

A ja jestem zadowolona z obsługi tego Pana.Bardzo miły i sympatyczny kelner.Pewnie nie bez powodu tak Pana nazwał hehe.Chciałabym wypowiedzieć się na temat lokalu:Bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu z bliską osobą.Polecam przepyszne koktajle :)

 
Turysta
2008-05-27
Nie polecam

"Cafe Mariacka" - skandaliczna obsługa!!!! Turysto nie idź tam!! Nazwą Cię upośledzonym, a w szczególności taki jeden barczysty i opalony z kolczykiem przy oku i sadłem na boku!!!! Sanda!!Sanda!!!!!

 
Robert
2008-05-19
Stały bywalec z Warszawy.

Od 10 lat jestem gościem Cafe Mariackiej.Przez 10 lat zawsze zostawałem mile obsługiwany przez kelnerów.Zawsze podawano mi smakowite dania kuchni staropolskiej.Polecam wszystkim tą kawiarnię o unikatowym klimacie starego Gdańska i niebanalnym wystroju.Naprawdę niezapomniane miejsce.

 

Restauracje

w Trójmieście w innych miastach
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama