Wiadomości - Z życia Uczelni

Szkoła nowych możliwości

2016-06-07 10:36:54 | Gdańsk

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych to zupełnie nowa jakość na rynku edukacyjnym, zbudowana na solidnych podwalinach, prowadzonych od ponad dwudziestu lat przez „Oświata - Lingwista” Nadbałtyckie Centrum Edukacji, szkół policealnych.

Oferta Studium oparta na reformie programowej szkolnictwa zawodowego, wychodzi naprzeciw potrzebom rynku pracy. Dzięki doskonale wyŹszkolonej kadrze, jak również bogatej ofercie zajęć praktycznych ( 50 % wszystkich godzin nauczania), kształci specjalistów z branży medycznej oraz obszaru pomocy społecznej. Zajęcia praktyczne realizowane w przychodniach, gabinetach lekarskich i stomatologicznych oraz szpitalach  dają absolwentom Studium możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, które stanowi obecnie najistotniejszy czynnik w procesie rekrutacji pracowników.
Wykłady i ćwiczenia prowadzone pod okiem  wyspecjalizowanych wykładowców, lekarzy i pro-fesjonalistów w dziedzinie stomatologii, kosmetyki, masażu, elektroradiologii, optometrii, audiologii oraz opieki społecznej sprawiają, że absolwenci szkoły osiągają wysokie wyniki na egzaminach państwowych potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. System nauczania dostosowany jest do czasu i możliwości osób pracujących zawodowo.

Studium Pracowników Medycznych i Społecznych posiada również własną Agencję Pracy, która umożliwia absolwentom  podjęcie zatrudnienia zgodnego z posiadanymi kwalifikacjami. Realizacja rozszerzonego programu nauczania języka obcego zawodowego, sprawia, że słuchacze Studium gotowi są do podjęcia pracy poza granicami kraju.

Gwarancja wysokiego poziomu nauczania, możliwość udziału w organizowanych przez Studium dodatkowych kursach i szkoleniach, wykraczających poza podstawę programową, miła atmosfera, otwartość na propozycje i potrzeby Słuchaczy oraz wychodzenie naprzeciw aktualnym potrzebom rynku europejskiego sprawiają, że przed absolwentami otwierają się nowe horyzonty, dzięki którym mogą szybko znaleźć „pomysł na siebie” oraz prawidłowo pokierować swoją zawodową karierą.

 

 

ip

Słowa kluczowe: studium pracowników medycznych i społecznych, agencja rpacy gdańsk, oświata-lingwista
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Nie daj się oszukać - audycja w Radio Gdańsk
Wywiad z dr n. med. Marzeną Podgórską i mgr Anną Kamm w Radio Gdańsk [luty 2021] Gdańsk

Rektor i wykładowczyni Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku opowiedziały o studiach na kierunku "Kosmetologia".

70 lat WZSP nr 2 w Gdańsku
Jubileusz 70-lecia w gdańskim "Medyku" - oto jak przebiegała uroczystość! Gdańsk

Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych nr 2 Gdańsku ma już 70 lat.

Polecamy
Rekrutacja na uzupełniające studia magisterskie w WSEI w Lublinie [Semestr letni 2019/2020]

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji zaprasza na studia II stopnia!

Nowe kierunki studiów podyplomowych w WSB w Warszawie

Akademia Kobieta w Biznesie, Public speaker, Cyberbezpieczeństwo czy Mediacje sądowe i pozasądowe... oto nowe kierunki rozwoju w WSB!

Polecamy
Ostatnio dodane
Nie daj się oszukać - audycja w Radio Gdańsk
Wywiad z dr n. med. Marzeną Podgórską i mgr Anną Kamm w Radio Gdańsk [luty 2021] Gdańsk

Rektor i wykładowczyni Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku opowiedziały o studiach na kierunku "Kosmetologia".

Ostatnio komentowane
Łowcy talentów w akcji
Łowcy talentów w akcji

Masz pasję i chcesz ją rozwijać? Chcesz zobaczyć jak robią to inni? Pomożemy Ci rozwinąć Twój talent i wypracować twórczy warsztat. A na najlepszych czeka Scena Artystyczna ROE.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!