Wykłady otwarte
Profesor Burton Lee na Politechnice Gdańskiej

Profesor Burton Lee na Politechnice Gdańskiej

  • 2010-11-04, , godzina 16:00
  • Politechnika Gdańska, Gdańsk

Opis

Chcesz dowiedzieć się jak rozwija się przedsiębiorczość akademicka w Stanach? Jak wygląda współpraca z   NASA i największymi firmami z Doliny Krzemowej?

Profesor Burton Lee – naukowiec, menedżer, ekspert. Wykładowca Uniwersytetu Stanford z dużym doświadczeniem menedżerskim już 4 listopada odwiedzi Politechnikę Gdańską, aby podzielić się swoim doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami i studentami planującymi założyć własną firmę.

Współpracownik między innymi takich firm jak: Hewlett Packard, General Electric czy DaimlerChrysler. Dodatkowo doradca instytucji rządowych: Stanów Zjednoczonych, Japonii, Irlandii, Meksyku czy Jamajki. Wykładowca największych uczelni na świecie: Massachusetts Institute of Technology, Stanford University, uczelni we Francji czy Hiszpanii. Ekspert w zakresie private equity, Venture capital – współpracował m.in. z instytucjami z Wall Street oraz Europejską Siecią Aniołów Biznesu (EBAN). Posiada doświadczenie w zakresie innowacyjnych technologii, od wielu lat współpracuje z NASA wspólnie realizując wiele projektów.

Jest to niepowtarzalna okazja do spotkania się z Profesorem Lee i porozmawiania o możliwościach zamienienia innowacyjnych pomysłów w biznes.

ip

Ostatnio dodane
Zobacz najnowsze teksty w Biuletynie Informacyjnym StudentÃłw AGH!
Czasopismo BIS AGH - zobacz e-wydanie numeru 03/2019!

Zobacz najnowsze teksty w Biuletynie Informacyjnym Studentów AGH!

Zobacz, na czym polega konkurs Akademia Analiz 2019!
Akademia Analiz 2019 - zarejestruj swój zespół do 24 marca!

Zobacz, na czym polega konkurs Akademia Analiz 2019!