Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Publiczność w teatrze Rampa często owacjami na stojąco domaga się bisów. Kobiety z widowni głośno dziękują za ten fantastyczny wieczór, wołają "nareszcie coś dla nas". Głównymi bohaterkami spektaklu są kobiety dojrzałe uwikłane w menopauzę ze wszystkimi jej skutkami.

Właśnie w tej chwili ponad 8 mln kobiet w Polsce przeżywa menopauzę. Jest to z pewnością trudny problem społeczny, gdyż o "tym nie wypada mówić". Tym większy jest sukces musicalu Elżbiety Jodłowskiej "Klimakterium i już". Dwie godziny szampańskiej zabawy, gwiazdorska obsada, brawurowo wykonane świetne piosenki i znakomite teksty. Wieczór pełen humoru, ale również terapeutyczny.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Klimakterium i już.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).
Polecamy
Ostatnio czytane
Pustka. Pustynia. Nic.
Spektakl pantomimy "Pustka. Pustynia. Nic." do zobaczenia online

Wrocławski Teatr Pantomimy zagra zgodnie z planem, tyle że w sieci.

Miejsce - spektakl Psychoteatru
Miejsce - recenzja spektaklu Psychoteatru

Kontynuację "Lasu" pokazano w ramach nurtu Świebodzki OFF.

O nich się mówi
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.