Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Publiczność w teatrze Rampa często owacjami na stojąco domaga się bisów. Kobiety z widowni głośno dziękują za ten fantastyczny wieczór, wołają "nareszcie coś dla nas". Głównymi bohaterkami spektaklu są kobiety dojrzałe uwikłane w menopauzę ze wszystkimi jej skutkami.

Właśnie w tej chwili ponad 8 mln kobiet w Polsce przeżywa menopauzę. Jest to z pewnością trudny problem społeczny, gdyż o "tym nie wypada mówić". Tym większy jest sukces musicalu Elżbiety Jodłowskiej "Klimakterium i już". Dwie godziny szampańskiej zabawy, gwiazdorska obsada, brawurowo wykonane świetne piosenki i znakomite teksty. Wieczór pełen humoru, ale również terapeutyczny.

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia). Sprawdź seanse.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Klimakterium i już.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Klimakterium i już (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).
Ostatnio czytane
Home Beyond the Borders
"Home Beyond the Borders?" - premiera spektaklu na podstawie powieści Olgi Tokarczuk

Przedstawienie oparto na powieści "Dom dzienny, dom nocny".

O nich się mówi