Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Spektakl dyplomowy IV roku Studium Wokalno - Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, którego tematem jest tragedia walczącego miasta. Utwór Mirona Białoszewskiego ma formę wstrząsającej relacji ukazującej koszmar codziennej egzystencji setek tysięcy ludzi uwięzionych w burzonym, płonącym mieście. Z reżyserem Jerzym Bielunasem nad tematem Powstania współpracowali m.in. Stanisława Celińska, Kinga Preis, Adam Nowak. Gdyńska premiera to kolejna wersja przedstawienia docenionego przez publiczność i krytyków.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu Pamiętniki z Powstania Warszawskiego (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia): reżyseria.

Twórcy spektaklu

Jerzy Bielunas Jerzy Bielunas Reżyser

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Pamiętniki z Powstania Warszawskiego.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Pamiętniki z Powstania Warszawskiego (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Pamiętniki z Powstania Warszawskiego (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Pamiętniki z Powstania Warszawskiego (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Pamiętniki z Powstania Warszawskiego (Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej , Gdynia).
Ostatnio czytane
O Klacie słów kilka
O Klacie słów kilka

5 kwietnia odbędzie się premiera studencka "Sprawy Dantona" w reżyserii Jana Klaty. Przyjrzyjmy się bliżej tej niewątpliwie interesującej postaci środowiska teatralnego.

Płomienne przemowy i transparenty. Protest Teatru Polskiego we Wrocławiu [FOTO]
Płomienne przemowy i transparenty. Protest Teatru Polskiego we Wrocławiu [FOTO]

Konferencja Prasowa Teatru Polskiego zakończyła się wspólnym protestem pod Urzędem Marszałkowskim we Wrocławiu.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!