Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Poobiednie Igraszki w Teatrze Miniatura w Gdańsku to spektakl na podstawie sztuki Romy Mahieu, skierowany dla dzieci oraz młodzieży.

Sztuka Romy Mahieu powstała w Argentynie podczas "dyktatury generałów", zostając objęta cenzurą, a następnie zakazem wystawiania. Przedstawienie ilustruje sytuację społeczną w tym okresie oraz mechanizmy rządzące i kierujące ludźmi w relacjach oraz stosunkach społecznych. Dramaturdzy opisywali rzeczywistość poprzez porównanie jej do przedszkola, w którym to infantylne, nierozumiejące różnych spraw dzieci, w wielu sytuacjach bezradne, nie mogą i nie potrafią przeciwstawić się osobom rządzącym.

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Poobiednie igraszki.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Poobiednie igraszki (Miejski Teatr Miniatura, Gdańsk).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Poobiednie igraszki (Miejski Teatr Miniatura, Gdańsk).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Poobiednie igraszki (Miejski Teatr Miniatura, Gdańsk).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Poobiednie igraszki (Miejski Teatr Miniatura, Gdańsk).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Poobiednie igraszki (Miejski Teatr Miniatura, Gdańsk).
Polecamy
Ostatnio czytane
Kaligula- Teatr Polski Wrocław
Prawo autorskie na deskach teatru. Co i jak można wykorzystać w spektaklu?

Spektakl to wielopoziomowy utwór, będący wynikiem pracy wielu twórców. Jak to wygląda z punktu widzenia prawa autorskiego?

Cirque du Soleil powraca do Polski [WIDEO]

Podziwiaj ulubione akrobacje, zobacz nowe akrobatyczne akty.

O nich się mówi