Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

31. Finał WOŚP w Gdyni - program wydarzenia

2023-01-24 15:07:49 | Gdynia

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę, tj. 29 stycznia. Wydarzenia odbędą się na terenie całej Gdyni. Wśród nich m.in. kiermasz książek i mnóstwo ciekawych aukcji. Poznaj program WOŚP-u w Gdyni.

31. Finał WOŚP w Gdyni - program wydarzenia31. Finał WOŚP w Gdyni

Największym sztabem gdyńskim i jednocześnie jeden z większych w Polsce jest Gdynia dla Orkiestry, mieszczący się w budynku YMCA (ul. Żeromskiego 26), w ramach którego kwestować będą m.in. Robert Biedroń, Sławomir Rybicki czy Henryka Krzywonos-Strycharska. Zbiórki odbędą się w formach stacjonarnych, jak i online przez e-skarbonki oraz licytacje. Wśród aukcji znajduje się np. rejs żaglowcem STS "Pogoria" i akordeon Weltmeister.

Działał będzie także sztab przy Teatrze Miejskim w Gdyni (ul. Bema 26). Odbędzie się tam loteria orkiestrowa, a także będzie można zobaczyć pojazdy służb ratowniczych oraz przyjrzeć się pracy psów policyjnych. W tym miejscu wystąpią artyści z Młodzieżowego Domu Kultury, którzy zaprezentują "Impresje zimowe". O godzinie 18:00 będzie można wziąć udział w licytacji prowadzonej przez prezydenta Gdyni. Do zdobycia jest m.in. karnet na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Do sztabu teatralnego dołączyły także galerie handlowe Klif i Batory. 29 stycznia od godz. 12:00 do 20:00 w Batorym odbędą się występy muzyczne na żywo, a w Klifie zaplanowano konkursy z nagrodami.

To nie koniec grania w Gdyni!

Na tym nie kończy się program wydarzeń w Gdyni! Działania związane z WOŚP-em 2023 zaplanował także Sztab Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Gdyni i stowarzyszenia In gremio. Wspólne działanie będzie miało miejsce w Centrum Riviera przez dwa dni - sobotę i niedzielę. Wolontariusze będą kwestować i od godziny 10:00 zachęcać do zabawy w strefach: dla dzieci, nowoczesnych technologii, służb medycznych i szachów.

Zagra także Sztab Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 (ul. Wiczlińskiej 50A), gdzie 29 stycznia od 10:00 do 15:00 będą miały miejsce licytacje, kiermasz, a także będzie można skorzystać z trzech escape roomów, strefy poszerzonej rzeczywistości i programowania.

KD

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: wośp, gdynia, 31. finał, program
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
wolontariusze WOŚP 2023
Wolontariusze WOŚP na zdjęciach z 31. Finału! Tak zbierali rekordową sumę [FOTO]

Zobaczcie, jak w tym roku wyglądali wolontariusze WOŚP!

Jerzy Owsiak WOŚP 2023
Podsumowanie 31. Finału WOŚP. Jerzy Owsiak podał zebraną kwotę

Czy kwota zbiórki jest większa niż rok temu?

Światełko do Nieba
WOŚP 2023: Wysłano symboliczne "Światełko do Nieba" [FOTO]

To nie oznacza, że 31. Finał dobiegł końca!

Polecamy
Jerzy Owsiak - WOŚP
Jerzy Owsiak osobiście podziękuje każdemu darczyńcy [WIDEO]

Pomagaj i zobacz spersonalizowane wideo!

Światełko do nieba we Wrocławiu
WOŚP 2020 już po Światełku do nieba. Pozytywny sygnał idzie w świat [FOTO]

Zobaczcie, jak wyglądało tradycyjne Światełko do nieba w różnych miastach Polski na koniec 28. Finału WOŚP.

Polecamy
Ostatnio dodane
wolontariusze WOŚP 2023
Wolontariusze WOŚP na zdjęciach z 31. Finału! Tak zbierali rekordową sumę [FOTO]

Zobaczcie, jak w tym roku wyglądali wolontariusze WOŚP!

Jerzy Owsiak WOŚP 2023
Podsumowanie 31. Finału WOŚP. Jerzy Owsiak podał zebraną kwotę

Czy kwota zbiórki jest większa niż rok temu?

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).