Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni - WSAiB, Gdynia

Adres: ul. Kielecka 7, 81-303 Gdynia

O Uczelni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to Uczelnia #1 na Pomorzu!

Od ponad dwóch dekad kształcimy elity polskiego biznesu, prawników, ekspertów ds. bezpieczeństwa oraz kadrę zarządzającą. W rankingu tygodnika „Wprost” WSAiB w Gdyni zostaliśmy wybrani najlepszą niepubliczną Uczelnią na Pomorzu i czwartą w skali całego kraju. Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni wyznacza najwyższe standardy!

W Uczelni im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni można studiować na prestiżowych kierunkach, jak: Prawo, Zarządzanie, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Kryminalistyka i Kryminologia, Logistyka, Finanse, Management i wielu innych. Stawiamy na praktykę – wykładowcy Uczelni im. E. Kwiatkowskiego to szanowani w środowisku eksperci. Nawiązujemy również współpracę z przedsiębiorcami, dzięki czemu absolwenci uczelni zdobywają wykształcenie potrzebne na rynku pracy.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni to nie tylko świetna oferta edukacyjna. Na Uczelni prężnie działają stowarzyszenia i koła naukowe, dzięki którym studenci nie tylko zdobywają doświadczenie zawodowe, ale również nawiązują przyjaźnie na lata. Parlament Studencki każdego roku dba o integrację studencką, przyjazną atmosferę i uroczystą oprawę inauguracji i zakończenia roku akademickiego.

To nas wyróżnia:

  • Nowoczesny model kształcenia – wykłady, ćwiczenia, e-learning, warsztaty, case studies, wizyty studyjne
  • Wyjątkowa kadra –  nasi wykładowcy to światowej sławy profesorowie oraz specjaliści, praktycy ze środowisk biznesowych
  • Stabilna pozycja – jesteśmy najstarszą niepubliczną Uczelnią na Pomorzu
  • Program „Studiuj i pracuj” – zapewniamy dogodny plan zajęć na studiach stacjonarnych umożliwiający pogodzenie nauki z pracą
  • Akademickie Biuro Karier – organizujemy praktyki, pomagamy w znalezieniu pracy
  • Doskonała lokalizacja – przy stacji SKM Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, 1 min. od Centrum Riviera

W WSAiB w Gdyni nie obowiązują egzaminy wstępne. O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń! Zapisz się drogą elektroniczną lub osobiście – więcej szczegółów na wsaib.pl. Kontakt: tel. 58 660 74 10, e-mail: rekrutacja@wsaib.pl.

 

MATURA 2024 - ARKUSZE
REKLAMA
Szkoły wyższe w mieście